top of page
אורן ונופר -מכתב
נופר & אורן 
חתונה, אולם מעגלים יבנה
 

 

תודה ליוסי מ"חווה עיצובים" על עיצוב חופה בדיוק כפי שרצינו ועל זה שהוא נשאר באירוע ועזר לנו בארגון שלו ובהפקתו, התייחס לאירוע כאילו מדובר באירוע שלו ושידרג אותו בצורה משמעותית!

אביגיל ושלומי - מכתב
אביגיל & שלומי
חתונה, גן אירועים אלה נס ציונה

 

 
 
אחד הספקים שאני מאוד שמחה להמליץ אליו יוסי מחוה עיצובים. האמת שכשחיפשנו מעצב ידענו שזה לא יהיה משהו שנשקיע אליו הרבה כסף וגם זה לא היה ממש בראש סדר העדיפויות, מראש הגדרנו תקציב והיה חשוב לנו לעמוד בו. התחלנו לבדוק, להתקשר, ליזום פגישות. חלק נתנו לנו עיצוב סטנדרטי במחיר לא סטנדרטי וחלק לא היו קרובים למה שאנחנו היינו מוכנים לשלם. כשפגשנו את יוסי ישר התחברנו, הוא היה מקסים, הראה לנו עיצובים מהממים ודיבר על מחירים לא בשמיים, הוא עוד לא היה בטוח שאנחנו נסגור איתו אך בכל זאת היה חשוב לו לתת לנו טיפים לבחירת מעצב. יוסי הוא אחד האנשים הבודדים שאני יכולה להעיד אליהם שהם חיים את המקצוע ואוהבים את מה שהם עושים. בקיצור בסוף הפגישה הוא השאיר עלינו רושם כל כך טוב שחשבנו שזה יותר מדי טוב בכדי להיות אמיתי. יוסי נתן לנו הצעת מחיר שעמדה בתקציב ונתנה לנו בדיוק מה שרצינו. הוא ונופר ליוו אותנו לאורך כל הדרך. הם באו לאולם פעם אחר פעם ועברו איתנו על כל הפרטים, הציעו הצעות לעיצוב מקורי וחדשני שישקף את האישיות שלנו ושיתן לנו ולאורחים תחושה של שייכות. הוא ונופר המקסימה היו איתנו כל האירוע למרות שלא היו חייבים ובאמת שהיה על מי לסמוך. אין מילים ! יוסי ונופר עשו לנו את האירוע !

 

 

טל ואופיר - מכתב
טל & אופיר 
חתונה, גאיה אירועים 
 

 

בהתחלה...שהאולם עוד רצה שניקח עיצוב משלו קצת התווכחנו כיוון שידענו שאנחנו לא מותרים על עיצוב שייראה מעולה ובמחיר אנושי...
כשאומרים "עיצוב אולם" לא באמת יודעים למה מתכוונים....לאיזה עיצוב?איזה מחיר?איזה השקעה נעשה?
העיצוב שהעיניים של יוסי ונופר רואים הוא עיצוב ייחודי, טרי, מרענן שנותן אור בכל מקום ובכל אולם.
מעבר לעיצוב המדהים "חווה עיצובים" העניקה לנו שירות מדהים, איכפתי, מסור וכמובן לא השאירו בנו מקום לספקות ודאגות. אז רק נציין שאין אורח שלא נכנס לאולם והתלהב מהעיצוב ומהפרחים ומהצבעוניות כי באמת שאין לנו מילים...ממליצים בחום ואהבה אופיר וטל כליף!-7-7-14

מוטי ויעל - -מכתב
מוטי & ויעל 
חתונה, גן אירועים הגבעה בברנר

 

 
 
 
היי אנשים, קוראים לי מוטי והתחתנתי ב30.9 בגבעת ברנר. אני יותר ממעוניין להמליץ על "חווה עיצבוים" . עיצוב נהדר, יושר והמון מקצוענות נתנו לי ולאשתי הרבה שקט בארגון החתונה. אז אם בא לכם מחמאות זה המקום. בהצלחה ומזל טוב.
יוסי תודה רבה על עיצוב מושלם, עשית עבודה נהדרת ! יחס חם והמון טוב טעם.
 

 

 

יעל ורותם מגלשווילי
חתונה, אבניו מרכז אירועים

 

 
 
 
הכרנו את יוסי במקרה באבניו, הוא בא לפגישה עם זוג אחר.. סתם דיברנו והוא נתן לנו טיפים לחתונהובכלל לא ידענו שהוא מעצב עד שהזוג הגיע וקבענו גם אנחנו פגישה!כבר בהתחלה הבנו שמדובר פה ברמה אחרת לגמרי, התמונות, הרעיונות והחשיבה על עיצוב האולם פשוט הקסים אותנו. הוא כל הזמן התנגד לשנדלרים וכו' (למרות שרצינו..) אבל הבנו מהר מאוד שהוא מעצב ואנחנו לא :)כל התהליך היה מושלם, לא יכלנו לבקש טוב יותר והתוצאה הייתה מ-ד-ה-י-מ-ה-!-!-!האלגנטיות, התאורה והצבעים התחברו כל כך לאופי שלנו ובמיוחד לטעמם של האורחים (והם קשים!)לכל צוות חוה: תודה רבה על אירוע מושלם!מעריכים מאוד, יעל ורותם מגלשווילי.

 

 

bottom of page