top of page

Events Design

אביגיל & שלומי
אחד הספקים שאני מאוד שמחה להמליץ אליו יוסי מחוה עיצובים. האמת שכשחיפשנו מעצב ידענו שזה לא יהיה משהו שנשקיע אליו הרבה כסף וגם זה לא היה ממש בראש סדר העדיפויות, מראש הגדרנו תקציב והיה חשוב לנו לעמוד בו. התחלנו לבדוק, להתקשר, ליזום פגישות. חלק נתנו לנו עיצוב סטנדרטי במחיר לא סטנדרטי וחלק לא היו קרובים למה שאנחנו היינו מוכנים לשלם. כשפגשנו את יוסי ישר התחברנו, הוא היה מקסים, הראה לנו עיצובים מהממים, הוא עוד לא היה בטוח שאנחנו נסגור איתו אך בכל זאת היה חשוב לו לתת לנו טיפים לבחירת מעצב. יוסי הוא אחד האנשים הבודדים שאני יכולה להעיד אליהם שהם חיים את המקצוע ואוהבים את מה שהם עושים. בקיצור בסוף הפגישה הוא השאיר עלינו רושם כל כך טוב שחשבנו שזה יותר מדי טוב בכדי להיות אמיתי. יוסי נתן לנו הצעת מחיר שעמדה בתקציב ונתנה לנו בדיוק מה שרצינו. הוא ונופר ליוו אותנו לאורך כל הדרך. הם באו לאולם פעם אחר פעם ועברו איתנו על כל הפרטים, הציעו הצעות לעיצוב מקורי וחדשני שישקף את האישיות שלנו ושיתן לנו ולאורחים תחושה של שייכות. הוא ונופר המקסימה היו איתנו כל האירוע למרות שלא היו חייבים ובאמת שהיה על מי לסמוך. אין מילים! עשו לנו את האירוע!

 

 

1/2
זיו & עמית 
 
 לא יכולתי לעשות בחירה יותר טובה מזו! היה פשוט קסום ואין בן אדם שלא החמיא על העיצוב המדויק בשבילנו. מאחורי כל היופי, העיצוב, הפרחים המהממים עומדים אנשים.. גם מכל ניסיונותיי בחתונות זה דבר לא מובן מאליו לעבוד עם אנשים טובים, עם וייב טוב, מוכשרים, עם הקשבה, שגורמים לאירוע החשוב והמרגש הזה להיראות כמו שהוא! אז תודה על ההקשבה, הקלילות, המקצועיות. ממליצה בחום!

 

 

1/2
טל & אופיר 

 

בהתחלה...שהאולם עוד רצה שניקח עיצוב משלו קצת התווכחנו כיוון שידענו שאנחנו לא מותרים על עיצוב שייראה מעולה ובמחיר אנושי...
כשאומרים "עיצוב אולם" לא באמת יודעים למה מתכוונים....לאיזה עיצוב?איזה מחיר?איזה השקעה נעשה? העיצוב שהעיניים של יוסי ונופר רואים הוא עיצוב ייחודי, טרי, מרענן שנותן אור בכל מקום ובכל אולם. מעבר לעיצוב המדהים "חווה עיצובים" העניקה לנו שירות מדהים, איכפתי, מסור וכמובן לא השאירו בנו מקום לספקות ודאגות. אז רק נציין שאין אורח שלא נכנס לאולם והתלהב מהעיצוב ומהפרחים ומהצבעוניות כי באמת שאין לנו מילים...ממליצים בחום ואהבה אופיר וטל כליף!-7-7-14

1/2
אסנת & לירן 
 
 
יוסי המדהים!!! דאג לנו ברמה הכי גבוהה שיש!!! אחראי לעיצוב החופה המושלמת, דוכן הפרחים, זר כלה, עציצים בשולחנות, עלי כותרת לשושבינות ובכלל ליבלוב פרחים וצבע... עשיתם את הכל מדהים, צבעוני ומושלם! ידעתי אחרי כל שיחה עם יוסי שאפשר להיות לחלוטין בראש רגוע ושקט וצדקתי לאורך כל הדרך! דאגת לנו בטירוף ועשיתם את המקום קסום עוד יותר ממה שתיארנו שניתן לעשות ולהוסיף לו... אתם מספר אחת בכל העולם!! אוהבים המון!! 
 

 

 

1/2
מוטי & ויעל 
 
 
היי אנשים, קוראים לי מוטי והתחתנתי בגבעת ברנר. אני יותר ממעוניין להמליץ על "חווה עיצבוים" . עיצוב נהדר, יושר והמון מקצוענות נתנו לי ולאשתי הרבה שקט בארגון החתונה. אז אם בא לכם מחמאות זה המקום. בהצלחה ומזל טוב. יוסי תודה רבה על עיצוב מושלם, עשית עבודה נהדרת ! יחס חם והמון טוב טעם.
 

 

 

1/2
אורן ונופר -מכתב
bottom of page